Вхід | Реєстрація

У Кабміні стверджують, що знайшли способи зарплати лікарів і вчителів підняти до 15 тис. грн.

У Кабміні стверджують, що знайшли способи зарплати лікарів і вчителів підняти до 15 тис. грн.

В Україні заробітні плати лікарів та вчителів піднімуться до 13,5 - 15 тис. грн. - для працівників низької кваліфікаційної категорії, а для працівників вищої кваліфікації – до 20 тис. грн. і вище.

Це передбачає проект розпорядження Кабінету міністрів України "Про затвердження плану заходів з модернізації систем оплати праці в державному секторі до 2024 року", яке розробило Міністерство економіки.

Основне завдання документа - реформування системи оплати праці в державному секторі, впровадження єдиних підходів до її формування та забезпечення конкурентної зарплати в державному секторі. Відомо, що на даний момент проект розпорядження спрямований на узгодження відповідним центральним органам виконавчої влади.

– Вирішення зазначених проблем на державному рівні дозволить підвищити престижність і мотивацію до праці в бюджетному секторі економіки. Цього буде досягнуто шляхом збільшення заробітних плат, – сказала заступник міністра економіки України Світлана Глущенко.

Вона розповіла, що документ передбачає підвищення загального рівня заробітної плати працівників окремих галузей бюджетної сфери. Планується, що оклад наблизиться до рівня в приватному секторі.

Також в Україні запустять єдині підходи і змінять в цілому систему регулювання оплати праці співробітників, завдання, функції та повноваження яких аналогічні з працівниками інших державних органів.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
11 жовтня, 13:05 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації