Вхід | Реєстрація

Ціни на пальне знову виросли

Ціни на пальне знову виросли

Зростання цін на нафтопродукти в Україні триває, хоча вартість зрідженого автогазу майже не підвищилася.

Стимулом для підвищення цін в Україні вже традиційно стало Мінекономіки: 22 жовтня ним оприлюднено нові граничні ціни на бензин і дизпаливо, що рекомендуються. Вартість «звичайного» бензину для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 33,20 грн/л (+0,63 грн), «звичайного» дизпалива – 32,07 грн/л (+0,72 грн).

По областях ціни підвищилися неоднаково: від 10 коп./л бензину у Чернігівській області до 40-45 коп./л у Київській, Харківській, Закарпатській, Полтавській областях. Ціни на ДП у більшості областей підвищилися на 40-60 коп./л. Автогаз подорожчав у середньому на 9 коп./л.

Найвищі ціни на бензини і ДП тепер у Луганській області (тиждень тому найдорожчий А-95 був у Києві): А-92 – 32,01 грн/л, А-95 – 32,78 грн/л, ДП – 32, 11 грн/л.

Найнижчі ціни на бензини і ДП в Сумській області: А-92 – 29,32 грн/л, А-95 – 30,30 грн/ л, ДП – 29,16 грн/л.

Найдорожчий автогаз у Донецькій області – 18,69 грн/л, найдешевший у Києві і Миколаївській обл. – 18,27 грн/л.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
26 жовтня, 10:38 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації