Вхід | Реєстрація

Назвали лауреатів обласного конкурсу журналістських робіт

Назвали лауреатів обласного конкурсу журналістських робіт

11 листопада відбулося засідання журі обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад».

Конкурс засновано Полтавською обласною радою з метою підвищення обізнаності населення Полтавщини про здобутки реформи місцевого самоврядування, а також кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку громад.

Вела засідання заступниця голови обласної ради, заступниця голови журі Лілія Руроєва.

Журі, до складу якого увійшли представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, медійної та експертної спільноти, розглянуло подані на конкурс матеріали та визначило переможців.

За рішенням журі, лауреатами обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад» 2021 року стали:

– у номінації «Краща онлайн-публікація»: Віталій Улибін, журналіст інформаційного агентства «Полтавська хвиля», – за публікацію «Громада, яка робить себе сама: у Сергіївку на Полтавщині приїздять жити більше,  ніж виїжджають» (Перша премія); Володимир Паршевлюк, журналіст інтернет-видання «0532.ua Сайт міста Полтава», – за публікацію «Як 19-річний інженер став старостою у Абазівці, чому у селі зробили мангал у вигляді авіабомби і де знаходиться Острів для закоханих» (Друга премія); Ольга Правденко, журналістка сайту полтавських новин kolo.news, – за публікацію «Від Полтави до Абазівки: як об’єдналися в колишніх володіннях пана Абази» (Третя премія);

– у номінації «Краща стаття у друкованому ЗМІ»: Андрій Фіалковський, журналіст  обласної громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини», – за статтю «Що? Знову?», або Чи спроможні громади впливати на перевізників» (Перша премія); Надія Литвин, журналістка громадсько-політичної газети «Козельщинські вісті»,  – за статтю «Коли життя закриває одні двері – неодмінно відчиняться інші...» (Друга премія); Надія Страшко, журналістка ТОВ «Гадяцький вісник», – за статтю «“Маленька громада теж може бути успішною. Ми це доводимо”: голова Сергіївської громади Ігор Лідовий» (Третя премія);

– у номінації «Кращий радіоматеріал»: Олександр Бобошко, журналіст філії АТ "НСТУ" "Полтавська регіональна дирекція "ЛТАВА", – за радіоматеріал «Програма «Будні». Проблема закриття шкіл у громадах Полтавської і Харківської областей» (Перша премія); Олена Никифоренко,  журналістка філії АТ "НСТУ" "Полтавська регіональна дирекція "ЛТАВА", – за радіоматеріал «Програма «Будні» на Українському радіо «Лтава». Про Бюджет участі Полтавської області: динаміку, кращі ініціативи, українську ментальність та можливості для кожного мешканця області» (Друга премія);

– у номінації «Кращий відеосюжет»: Ольга Юровська, журналістка ТОВ «ТРК «ІРТ-Полтава», –  за відеосюжет «Реформа місцевого самоврядування на прикладі Щербанівської територіальної громади» ( Перша премія); Костянтин Яхновський, журналіст ТОВ «ТРК «ІРТ-Полтава», – за відеосюжет «Мачухівська ТГ» (Друга премія); Наталія Шарай, журналістка Філії АТ "НСТУ" "Полтавська регіональна дирекція "ЛТАВА", – за відеосюжет «Аварійні дороги в Сенчанській громаді» (Третя премія).

Нагородження лауреатів конкурсу відбудеться до Дня місцевого самоврядування.


Автор: За матеріалами Полтавська обласна рада

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації