Вхід | Реєстрація

Дмитро Лунін назвав проєкти «Великого будівництва» на Полтавщині в 2022 році

Дмитро Лунін назвав проєкти «Великого будівництва» на Полтавщині в 2022 році

У Полтавській області за програмою Президента України «Велике будівництво» у 2022 році запланували до реалізації 19 проєктів. Про це повідомив у понеділок, 17 січня, на апаратній нараді т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін.

«Поява програми «Велике будівництво» в 2020 році поклала початок кінця епохи довгобудів на Полтавщині й дала можливість реалізації масштабних проектів у регіоні, – зазначив Дмитро Лунін. – Мало хто вірив, що відреставруємо, наприклад, Полтавську обласну філармонію, добудуємо обласний кардіоцентр і новий спорткомплекс у Полтаві, завершемо першу чергу об'їзної дороги навколо обласного центру».

Т.в.о. голови ОДА наголосив, що реалізація «Великого будівництва» залишається для обласної адміністрації пріоритетним напрямком роботи.

«Включення об'єкта до програми Президента «Великого будівництва» – це гарантія того, що він буде завершений, а роботи не розтягнуться на десяток років», – закцентував Дмитро Лунін.

У 2022 році заплановано для реалізації проєкти з різних сфер: медицини, спорту, освіти, культури. Всі вони відповідаю Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

На розгляд та затвердження до Мінрегіону направлено попередній перелік проєктів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР та інших державних субвенцій і програм.

 1. Реконструкція з добудовою будівлі рентгено-діагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру;
 2. Протитуберкульозний диспансер по вул. Київське Шосе,1-в в Супрунівці Полтавського району (ІІІ черга);
 3. Реконструкція нежитлового приміщення під музей КУ «Історико-культурний заповідник «Більськ»;
 4. Капітальний ремонт закладу дошкільної освіти «Ромашка» у Котельві;
 5. Реконструкція будівлі Нехворощанського закладу дошкільної освіти ясла-садок «Сонечко»;
 6. Капітальний ремонт комплексу будівель Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів;
 7. Капітальний ремонт будівлі Лохвицької гімназії №1 з термомодернізації фасаду з переобладнанням вхідних груп та влаштуванням пандусу;
 8. Капітальний ремонт будівлі Щербанівського ліцею (теплова модернізація фасадів);
 9. Реконструкція комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»;
 10. Реконструкція будівлі з добудовою спортивної зали Котелевської гімназії № 1 ім. С.А. Ковпака;
 11. .Створення нового освітнього простору на базі Сенчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (утеплення фасаду будівлі, виконання внутрішніх робіт із використанням енергозберігальних технологій, ремонт даху), благоустрій подвірʼя;
 12. Реконструкція будівлі під Градизький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою;
 13. Будівництво басейну в Миргороді;
 14. Будівництво багатофункціонального спортивного майданчика у Розсошенцях Полтавського район;
 15. Реконструкція будівель та споруд КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії»;
 16. Реконструкція Полтавського спортивного ліцею з добудовою спортивного комплексу;
 17. Нове будівництво спортивно-ігрових майданчиків з влаштуванням побутового приміщення та благоустроєм прилеглої території Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського;
 18. Реконструкція споруд стадіону «Нові Санжари»;
 19. Реконструкція повнорозмірного футбольного поля зі штучним покриттям та благоустроєм прилеглої території фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
17 січня, 11:53 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації