Вхід | Реєстрація

Доньку Іллі Киви звільнили

Доньку Іллі Киви звільнили

Доньку Іллі Киви звільнили з посади керівника Департаменту з питань реєстрації.

Як пише ІВ «Полтавщина», перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко повідомив, що Катерина Кива вже не є директором Департаменту з питань реєстрації Полтавського міськвиконкому. За його словами, підписано відповідне розпорядження міського голови, однак дату документу він пригадати не може. 

Нагадаємо, що її батьку, Іллі Киві оголосили підозру про держзраду. ВІн наразі знаходиться у РФ і закликає до продовження війни з Україною.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Політика
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації