Вхід | Реєстрація

Судитимуть незаконних лісорубів у Зінькіській та Диканській громадах

Судитимуть незаконних лісорубів у Зінькіській та Диканській громадах

Диканською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальні акти стосовно двох жителів Диканської та Зіньківської територіальних громад. Їм інкримінують незаконну порубку дерев у лісах, захисних лісових насадженнях, перевезення та збут незаконно зрубаних дерев, що заподіяло істотну шкоду (ч. 1 ст. 246 КК України).

Злочини проти довкілля чоловіки скоїли у лютому цього року в Полтавському районі.

Мешканець Диканської територіальної громади, не маючи лісорубного квитка, на території державного підприємства «Полтавське лісове господарство» бензопилою спиляв дуби та клени, частину з яких вивіз у смт Диканька, де реалізував місцевому жителю. Мешканець Зіньківської територіальної громади також без спеціального дозволу у лісосмузі, поблизу м. Зіньків, здійснив незаконну порубку дубів.

Унаслідок таких дій державі завдано збитків на загальну суму понад 80 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювалося територіальними підрозділами Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.


Автор: Пресслужба Полтавської обласної прокуратури


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Лубни | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль