Вхід | Реєстрація

До перших класів підуть майже 13 тисяч дітей

До перших класів підуть майже 13 тисяч дітей

За інформацією прес-служби Полтавської ОВА, заклади освіти області готуються до нового навчального року. Сам процес зарахування до шкіл продовжили до 23 серпня, а умови спростили. Загалом на Полтавщині майже 13 тисяч дітей планують зарахувати до перших класів. Також очно відновлена робота 35 дитячих садків — уже 1 124 дитини пішли до них.

Також у прес-службі нагадали умови вступу школярів до 1 класу.

Мешканцям області необхідно було до 31 травня подати заяву про зарахування дитини до 1 класу школи, за якою вона закріплена територіально.
Серед необхідних документів — копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу дитини (має бути оригінал); оригінал або копія медичної довідки № 086–1/о.

Щодо дітей-переселенців, які переїхали на Полтавщину, то вони мають бути зараховані в школу за місцем проживання — фактичної реєстрації.

Один із батьків, опікунів або інших законних представників у визначені місцевою владою терміни має подати заяву до школи, на території якої проживає дитина. Це можна зробити як особисто, так і онлайн (через електронну пошту або зателефонувавши до закладу освіти).

Необхідні документи (на вибір): довідка про взяття на облік ВПО; медична довідка № 086–1/о. Відсутність довідки не є підставою для відмови у зарахуванні! Але все ж таки довідку треба надати до початку навчального року (такі моменти краще узгодити безпосередньо з директором школи).

Якщо в дитини-переселенця відсутнє свідоцтво про народження або інший документ, що підтверджує особу, вона зараховується до школи без цих документів. У такому випадку керівник школи має невідкладно проінформувати органи опіки за місцем проживання дитини чи місцем перебуванням школи, щоб сприяти оформленню свідоцтва.

Якщо ВПО не зареєстровані на території обслуговування школи — заклад освіти має сприяти реєстрації та не відмовляти в прийнятті документів.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації