Вхід | Реєстрація

В Україні запускають курс з урбаністики для дівчат

В Україні запускають курс з урбаністики для дівчат

Українські дівчата навчаться, як відбудовувати зруйновані війною міста.

Громадська організація STEM is FEM за підтримки програми USAID “Мріємо та діємо” запускає відбір на освітній онлайн модуль з урбаністики. Протягом чотирьох місяців 50 учасниць віком від 15 до 22 років отримають практичні та теоретичні знання з планування та розвитку міських територій. Зокрема, дівчата розроблять містобудівні проєкти для зруйнованих українських міст. Подати заявку на участь можна виконавши відбіркове завдання на сайті за посиланням. Дедлайн подачи заявки - 30 вересня.

За словами організаторів, модуль розіб’ють на тематичні зустрічі, що триватимуть 3-6 годин та проводитимуться у вихідні двічі на місяць. Всього буде вісім зустрічей. Усі лекції запишуть і трансформують надалі у відеокурс.

Крім того, організатори проведуть ще відкриті онлайн-лекції раз на місяць впродовж чотирьох місяців. Вони триватимуть 1-2 години та будуть розміщені на сторінках проєкту в соціальних мережах (Facebook та Instagram) і на сайті

Після проведених зустрічей дівчата розроблятимуть власні містобудівні проекти. Журі, до складу якого входять спікери проекту, оцінять запропоновані ініціативи і відберуть 10 найкращих. 

Надалі організатори передадуть ці проєкти на перевірку та якісне доопрацювання спеціалістам з містобудування та архітектури. Вони допоможуть дівчатам зробити проекти реалістичними та придатними для реалізації.

Після цього STEM is FEM пітчитиме запропоновані проєкти місцевим громадам, органам місцевого самоврядування, бізнесам, міжнародним фондам чи організаціям, які інвестують у розвиток України.

За словами ініціатора STEM is FEM, українського ІТ-підприємця та засновника технологічної компанії Roosh Сергія Токарєва, цей проєкт сприятиме досягненню декількох важливих цілей.

“Наш проєкт дозволить врахувати голоси дівчат та жінок при плануванні сучасних українських міст. До того ж, він мотивуватиме юне покоління залишатися в Україні та вкладатися в її розвиток. Це особливо важливо в такий турбулентний час, як зараз,” – розповідає Сергій Токарєв.

Освітній онлайн модуль з урбаністики втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації