Із 24 лютого минулого року для більшості українців світ обертається навколо головної проблеми — подолання армії загарбників та повне звільнення власних території. Із перших днів повномасштабного вторгнення провідні країни активно допомагають Україні досягти поставленої мети іу різні способи протидіють путіну та його посіпакам. Та війну в нашій державі вже не можна назвати «збройним конфліктом», адже це протистояння стало війною технологій. За півтора роки загарбник устиг застосувати свої передові технології у озброєнні, а не досягши значного успіху, крім руйнувань цивільної інфраструктури, почав лякати Україну і її союзників застосуванням ядерної зброї. США, НАТО та увесь цивілізований світ, розуміючи масштаби небезпеки, що склалася, ще рік тому почав шукати шляхи для захисту українців від дій її північних сусідів.
Зокрема, ще в серпні 2022-го видання Sundries, на своєму офіційному сайті sundries.com.ua, повідомляло, що американські експерти вимагають від власного уряду передати Україні ракети ATACMS із дальністю польоту до 300 кілометрів. Боєприпаси, що використовуються для високомобільних систем HIMARS, дали б можливість Збройним силам України знищувати військові цілі противника у будь-якій точці країни, навіть на Кримському півострові.
Крім того, у адміністрації президента США нагадали росіянам про військову доктрину ядерного стримування, котра передбачає ураження у відповідь. Тому Путіну не варто лякати світ зброєю масового знищення.
Та вже кілька тижнів тому розвідка Міністерства оборони США заявила, що росія перемістила партію тактичної ядерної зброї до своїх союзників — білорусі. При цьому американські вчені уточнили, що росіяни володіють більш ніж 4,4 тисячами резервних ядерних боєголовок. До речі, до 1 липня в білорусі тривало будівництво сховища для цієї зброї.
Чим відрізняється атомна бомба від водневої
Новини про ядерну зброю співпали з виходом на широкі екрани історичної драми «Оппенгеймер», що розповідає про розробника атомної бомби. Видання Sundries, у свою чергу, розібрало різницю між ядерною і термоядерною зброєю. Ознайомитися з відповідним матеріалом можна за посиланням https://sundries.com.ua/suspilstvo/. У статті йдеться, що атомна бомба була використана в Другій світовій війні під час бомбардування японських міст Хіросіми і Нагасакі. Що ж стосується термоядерної зброї, то над нею почали працювати після застосування ядерної в реальних умовах. І в результаті виявилося, що воднева бомба, створена в слід за атомною, несе ще більших руйнувань. Якщо результати від застосування першої вимірюються в кілотоннах тротилу, то другої — у мегатоннах. І таке озброєння є в американців.
Та будемо сподіватися, що в цій жорстокій війні обійдеться без застосування надпотужних бомб, а українським військам вдасться вибороти перемогу над росіянами.
Тому читайте лише перевірену офіційну інформацію та слідкуйте за публікаціями в інтернет-виданні Sundries.