Фасувальні пакети, які часто сприймаються як щось само собою зрозуміле, є складним продуктом, що поєднує у собі функціональність і майстерність брендингу. Останнім часом виробництво та використання цих пакетів зазнало значних змін, що призвело до здешевлення готової продукції.
Як краще купувати пакети для фасування – у блоках чи у рулонах?
Великої різниці між якістю, товщиною та іншими характеристиками фасування у блоках та рулонах немає. Виробник Примапак однаково піклується про відповідність технічним параметрам обох видів упаковки. Пакети, згорнуті у рулон, зазвичай використовують для того, щоб покупці самостійно обслуговували себе під час зважування овочів, фруктів, сипучих продуктів. Натомість вироби у пластах більше підходять для розміщення під рукою у продавця або касира.
Процес виробництва
Перед тим як надійти до споживача, фасувальні пакети проходять такі етапи:
- Створення починається з ідеї. Розробляється концепція пакування – від форми та розміру до візуальної естетики. Паралельно з цим починається вибір матеріалів, враховуючи такі характеристики, як міцність, гнучкість і привабливість.
- Далі відбувається екструзія поліетиленової плівки. Полімерний матеріал (поліетилен) завантажується у пластиковий екструдер, де плавиться під високим тиском і температурою. Розплавлений поліетилен пропускається через форсунку, яка формує тонку шарову плівку. Плівка витягується з екструдера та охолоджується, щоб створити твердий матеріал.
- Для формування пакетів застосовується наступна технологія. Тверда плівка, яка вийшла з екструдера, подається на спеціальний оброблювальний станок. На цьому станку плівка ріжеться на заздалегідь визначені розміри за допомогою ножів або лазера.
- Залишилося складання та склеювання. Вирізані шматки плівки складаються наполовину так, щоб створити двосторонній пакет. Застосовується клей або метод термосклеювання для склеювання бічних країв плівки, утворюючи бічні шви пакета.
- Зазвичай одна зі сторін залишається відкритою, щоб відкрити доступ для завантаження або виштовхування товарів. Додаткові деталі, такі як ручки, отвори для підвішування або спеціальні замки, додають на цьому етапі.
- Високоточний друк та персоналізація. Технології дозволяють легко переносити складні дизайни, яскраві кольори та елементи брендингу на полотно пакетів.
- Пильний контроль якості. Якщо є дефекти, їх виправляють. Це гарантує, що лише найкращі продукти несуть на собі відбиток бренду.
- Пакування. Забезпечивши якість, фасувальні пакети від виробника упаковують, готуючи їх до відправки на різні підприємства та в роздрібні магазини.
Переваги використання фасувальних пакетів
Фасувальні поліетиленові пакети забезпечують наступні плюси:
- Герметичну упаковку, яка захищає вміст від зовнішніх впливів, таких як волога і світло.
- Компактність і зручність, які спрощують їх зберігання, транспортування та використання. Вони займають менше місця порівняно з такими пакувальними матеріалами, як папір або картон.
- Збереження властивостей продуктів – смаку, аромату та поживних речовин.
Придбавати пакувальну тару вигідно у виробника Primapak через цілу низку переваг:
- Економічність. Прямі закупівлі оминають посередників, що дає суттєву економію коштів. Оптові замовлення оптимізують використання бюджету.
- Широкі можливості кастомізації. Розмір, дизайн, матеріал – всі аспекти можуть бути відображені заради потреб бренду.
- Бездоганне забезпечення якості. Виробник впроваджує суворі механізми контролю та стандартизації.
Замовляти вигідно великі партії. Що більшу кількість потрібно виготовити, то дешевше обійдеться вартість одного пакетику.