Вхід | Реєстрація

Закликаємо юридичних споживачів своєчасно сплачувати за спожиту електроенергію!

Закликаємо юридичних споживачів своєчасно сплачувати за спожиту електроенергію!

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» вважає за необхідне роз’яснити ситуацію що склалася навколо ТОВ «ЛУБЕНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД». Це підприємство тривалий час не сплачує ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» за спожиту електричну енергію. І ставить під загрозу стабільне функціонування енергопостачальної компанії, на яку покладені спеціальні обов’язки з надання універсальної послуги з постачання електричної енергії побутовим споживачам та малим непобутовим споживачам на території Полтавської області. Йдеться у тому числі і про незахищені верстви населення в умовах воєнного стану, особливо в період опалювального сезону.

Після численних попереджень, з метою недопущення подальшого приросту взаємної заборгованості між учасниками ринку електричної енергії, уникнення колапсу внаслідок відсутності обігових коштів в учасників ринку, ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» було вимушене звернутись до суду за стягненням заборгованості, що складає майже 3 мільйони гривень.

Позиція Товариства направлена на дисциплінування споживачів щодо дотримання ними вимог договорів про постачання електричної енергії в частині сплати коштів за цю послугу знайшла підтримку держави. Підтримка держави висвітлена в об’єктивних законних рішеннях суду, що став на захист прав та інтересів позивача, як сторони, що потерпає від порушення умов договору і забезпечив позов, наклавши арешт на всі рахунки ТОВ «ЛУБЕНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД».

Але боржник подав заяву про скасування забезпечення позову (призначена до розгляду Господарським судом Полтавської області) та апеляційну скаргу (призначена до розгляду Східним апеляційним господарським судом). Проте ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» впевнене у незмінній підтримці держави, зокрема ухваленні судами всіх рівнів законних рішень обов’язкових для виконання всіма підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, що не дасть можливості уникнути ТОВ «ЛУБЕНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД» сплати боргів, та не призведе до колапсу в енергетичній системі області.

Звертаємо увагу, що іноді з боку впливових підприємців є факти тиску на прийняття судом законних рішень, але ми впевнені, що суд залишиться незалежним, неупередженим в прийнятті об’єктивного рішення щодо відновлення порушених інтересів постачальника універсальних послуг.


Автор: Адміністрація ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
8 листопада 2023, 09:00 | Лубни | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації