![28 листопада у Полтаві деякий час буде відсутнє сповіщення про повітряні тривоги](/images/news/2023/11/new-64354.jpg)
Через необхідність проведення профілактичних робіт в АТ «Укртелеком» 28 листопада з 10:00 по 12:30 буде ускладнена можливість передачі сигналу сирени для мешканців обласного центру.
Про це повідомили у Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ПОВА.
У цей час рекомендується користуватися мобільним додатком «Полтава сирена» та слідкуйте за повідомленнями в теле- та радіоефірі «Суспільне Полтава» на частоті 101,8 мГц.