![У Новосанжарській та Решетилівській громадах Полтавщини новорічної ялинки не буде](/images/news/2023/12/new-64455.jpg)
Цьогоріч у Новосанжарській громаді не буде встановлена центральна новорічна ялинка.
Як повідомили у пресслужбі Новосанжарської територіальної громади, враховуючи надскладну ситуацію в нашій країні, а саме кровопролитну війну, спричинену злочинними діями окупантів, селищним головою Геннадієм Супруном ще на початку листопада було прийнято рішення не встановлювати новорічні ялинки у селищі та старостинських округах.
Решетилівська громада також не встановлюватиме ялинку та ілюмінацію.
Щодо встановлення головної ялинки в Полтаві наразі однозначного рішення немає.