![На Полтавщині збитий БпЛА пошкодив електролінію](/images/news/2024/02/new-65510.jpg)
Уночі 27 лютого жителі Полтавщини чули вибухи. О 2:41 начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін написав повідомлення у Telegram, що Влучань на території Полтавщини не зафіксовано. Жертв та постраждалих також немає.
Проте зранку чиновник у Telegram повідомив, що уночі рештки ворожого БпЛА пошкодили електролінію в Лубенському районі. Внаслідок цього без світла залишилися 208 побутових та 4 юридичних споживачів.
«Нині фахівці в посиленому режимі працюють над відновленням електропостачання», – написав Філіп Пронін.