Вхід | Реєстрація

Полтавських медиків навчали як діяти при хімічних загрозах

Полтавських медиків навчали як діяти при хімічних загрозах

Медиків області навчали координувати свої дії під час масового надходження пацієнтів, уражених хімічною зброєю, надавати невідкладну допомогу, діагностувати стан постраждалих, запобігати летальним випадкам і не допускати зараження інших людей.

Французька неурядова організація «MEHAD» провела дводенний тренінг під назвою «Організація надання першої медичної допомоги при хімічних загрозах» для лікарів області.

«Ми будемо навчати, що повинні робити медики. Відпрацьовувати їхні дії, щоб зменшити ризик контамінації в лікарні під час таких загроз, бо хімічна зброя відноситься до зброї масового ураження. Ми будемо спостерігати велику кількість постраждалих різного ступеня тяжкості. І будемо вчити лікарів як правильно ідентифікувати дану хімічну сполуку і надавати медичну допомогу на ранньому госпітальному етапі», – розповіла тренер французької неурядової організації «MEHAD» Людмила Шерстюк.

Першого дня медики вивчали теоретичні аспекти. Другого дня застосовували отримані знання на практиці: моделювали ситуації допомоги при хімічних ураженнях, організовували бригади для знезараження, розробляли алгоритми дій при масовому надходженні пацієнтів з підозрою на хімічне ураження, планували евакуацію тощо.

Кваліфікацію підвищили 30 лікарів з Полтавщини.Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації