Спогади ліквідаторів наслідків Чорнобильського вибуху викликають сльози
За словами Миколи Пугача, який протягом тривалого часу працював над усуненням наслідків аварії, йому життя зберегло тільки те, що він потрапив на станцію через кілька місяців після вибуху.
— Я тоді служив у іншій області, — згадує Микола Іванович. — Усі мої товариші, котрі намагалися мінімізувати наслідки вибуху у перші дні трагедії, загинули. Найстрашніше, що постраждали діти. За ними вічно буде тягнутися шлейф аварії.
Микола Пугач упевнений, що для того, щоб побудувати атомну електростанцію, необхідно, перш за все, гарантувати її безпеку. Це вимагає додаткових витрат, які часто не передбачені бюджетом.
— На жаль, нині, — говорить Микола Іванович, — такий спосіб отримання електрики залишається найбільш економічно вигідним, тому важко відмовитися від нього, не зважаючи на відсутність повної безпеки.
Організувало соціально-мистецьку акцію громадське об’єднання «Діти Чорнобиля». Голова організації Світлана Сулима говорить, що сьогоднішня зустріч — перша у ході акції «Хай буде мир міцніший у стократ...». Об’єднання «Діти Чорнобиля» запланувало ще кілька заходів, присвячених 24-й річниці вибуху.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава |
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном