
Вранці 6 березня до відділу №2 (м. Горішні Плавні) Кременчуцького районного управління поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що двоє чоловіків провалилися під кригу на річці Дніпро.
На місце події оперативно прибули слідчо-оперативна група поліції, рятувальники, медики та водолази «Кременчук Аква-сервіс». Одного з потерпілих, 65-річного чоловіка, вдалося швидко витягти з води. Медики оглянули його, і госпіталізація не знадобилася. На жаль, інший рибалка, 68-річний чоловік, був знайдений без ознак життя близько 9:00. Його тіло направлено на судово-медичну експертизу для встановлення точної причини смерті.
За цим фактом, під процесуальним керівництвом Горішньоплавнівського відділу Кременчуцької окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (з позначкою «нещасний випадок»).
Наразі правоохоронці встановлюють усі деталі події.