Вхід | Реєстрація

Бійці з Полтавщини гідно виступили на турнірі з таїландського боксу муей тай

Бійці з Полтавщини гідно виступили на турнірі з таїландського боксу муей тай

У Дніпрі відбувся відкритий турнір із тайського боксу муай-тай «Дніпровська зірка-2025», який зібрав 500 учасників.

Як повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації, Полтавщину на змаганнях представляли двоє бійців.

Гліб Старовойтов здобув перемоги у чвертьфіналі та півфіналі, а у фінальному поєдинку посів почесне 2 місце.

Богдан Логвиненко поступився у півфіналі, проте зміг вибороти 3 місце.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації