Вхід | Реєстрація

Поліція оперативно затримала підозрюваного у вуличному пограбуванні в Кременчуці

Поліція оперативно затримала підозрюваного у вуличному пограбуванні в Кременчуці

12 серпня близько 13:30 у провулку Героїв Маріуполя, що в місті Кременчук, невідомий чоловік зірвав із шиї місцевої жінки золоті прикраси та втік. Постраждала негайно звернулася до поліції.

На місце події прибули слідчо-оперативна група та оперативники поліції. Упродовж кількох годин правоохоронці встановили особу ймовірного грабіжника. Ним виявився 44-річний мешканець міста Горішні Плавні.

Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавської області, повідомив:

«Фігуранта затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому вже вручено повідомлення про підозру. Наразі вирішується питання щодо обрання судом запобіжного заходу».

Розслідування триває у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного або надзвичайного стану.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль