На заходи з охорони праці лікарні області витратили 9 млн. грн.
На його думку, не завжди безпека працівників лікарняних установ залежить від заходів з охорони праці та кількості виділених на це коштів. Безпека лікарів залежить і від пацієнтів. «Щоденно кожен медичний працівник перебуває у небезпечних умовах, бо не знає з якою формою хвороби до нього прийде пацієнт», — зауважив Віктор Лисак.
Фахівці медичної галузі розповіли також про те, що вже проведено щорічне навчання та перевірку знань 1408 осіб, які працюють на місцях з підвищеною небезпекою. Крім цього такі медпрацівники отримують пільгову пенсію за роботу зі шкідливими умовами праці.
Проте начальник управління Держгірпромнагляду у Полтавській області Борис Галушко зазначив, що у Полтаві немає жодного навчального центру, який би мав спеціалізований курс для медиків. Тому там не дають потрібних знань.
Порцію критики отримали Фонди соціального страхування від нещасних випадків. За словами медиків, вони не тільки не допомагають, а й не надають статистичної інформації. Така ситуація склалась по всій Україні.
Окрім проблем у сфері охорони праці, були також відзначені позитивні моменти. Зокрема, кращих інженерів з охорони праці медичних закладів області нагородили грамотами. Переможцями стали інженери Комсомольської міської лікарні, Пирятинської та Гребінківської ЦРЛ, Психоневрологічного дитячого санаторію та відділення патологічної анатомії Полтавської обласної клінічної лікарні.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном