Вхід | Реєстрація

Підсумки роботи міліції за 9 місяців підбивали на Кобеляччині

Підсумки роботи міліції за 9 місяців підбивали на Кобеляччині
Учора міліція Полтавщини традиційно підбивала підсумки роботи за 9 місяців. Колегія проходила на базі Кобеляцького РВ міліції і не даремно, адже оновлене приміщення відділу, покращення матеріально-технічної бази, поліпшення показників роботи, а також тісна взаємодія районної влади і міліції – все те, що мало стати прикладом для інших начальників райвідділів.
Ідея продемонструвати, як можна «підняти» роботу на районі належить очільнику міліції Полтавщини Михайлові Цимбалюку.
«6 місяців у Кобеляках працює Анатолій Гриценко, начальником райвідділу, але він зміг зробити за цей термін те, чого не могли зробити деякі керівники і за 6 років», - наголосив Михайло Михайлович на початку засідання після екскурсії оновленою будівлею.
Також на колегію завітали керівники району – Олег Решетило голова районної державної адміністрації, Володимир Жуков голова районної ради та Олег Панченко прокурор району. Поважні гості прийшли на засідання аби висловити Михайлові Михайловичу велике спасибі за призначеного керівника районної міліції.
«Ця людина на своєму місці, зі своєю чіткою позицією, - в один голос говорили гості, - нам приємно, що нарешті у нашому районі з’явилася людина, яка здатна навести лад. До того ж, коли про міліцію не говорять – значить вона працює.»
Олег Решетило зауважив, що у цьому році жодної скарги до райдержадміністрації не надійшло від громадян на неправомірні дії працівників міліції, тоді як у 2005 році їх було більше 35. Це вже багато про що говорить.
Далі перейшли до обговорення власне зробленого за 9 місяців. У вступному слові до гостей і присутніх Михайло Михайлович звернувся зі словами вдячності за підтримку начальника райвідділу кобеляцької міліції Анатолія Гриценка, а далі був аналіз криміногенної обстановки, розкриття злочинів, проведення профілактичних заходів, забезпечення охорони громадського порядку, кадрове питання, словом, усе те, чим живе сьогодні міліція Полтавщини.
Тож, за 9 місяців роботи відмічається стабільність у показниках, хоча є деякі проблеми в обліково-реєстраційній дисципліні, на даний недолік начальником указано і визначені терміни для його усунення.
Загалом криміногенна ситуація в області виглядає так: за 9 місяців скоєно 59 убивств, спричинено 30 тяжких тілесних ушкоджень, вчинено 3328 крадіжок ( з квартир – 741), пограбувань зареєстровано 696, а розбійних нападів 111, зафіксовано 394шахрайств і 100 заволодінь транспортними засобами. Відсоток розкриття злочинів на Полтавщині складає 85,7 %.
Михайло Михайлович звернув увагу на профілактику, як провідну ланку роботи дільничних інспекторів міліції, адже саме від цього і залежатиме ситуація зі злочинами взагалі. Незважаючи на важливість, генерал Цимбалюк визнав незадовільною роботою у цьому напрямку, адже приміром, причини убивств, які були скоєні на території області, в основному полягають через недостатню профілактичну роботу міліції з населенням. Так, умисні убивства, вчинені молоддю, становлять 18 випадків, раніше судимими 19, у стані алкогольного сп’яніння 24, неповнолітніми 1, вчинені у побуті 17, на ґрунті неприязні 18, з корисливих мотивів 7 та убито 26 пенсіонерів.
Після дільничних говорили про боротьбу з наркозлочинністю. Статистична картина у протидії цьому злу виглядає так, проведено 287 оперативних закупівель наркосировини, за збут наркотиків затримано 126 осіб, заарештовано 64 збувальники. Михайло Михайлович вказав на те, аби «підтягти» роботу у цьому напрямку, звертаючи увагу перш за все, на тих, хто займається саме збутом, а не вживанням.
Позитивно відмітили роботу Управління боротьби з організованою злочинністю, вказуючи на останні здобутки служби у затриманні не однієї організованої групи злочинців.
Знову журили на засіданні відділ боротьби з економічними злочинами. Михайло Михайлович вказав, що найближчим часом, напевно, доведеться приймати кардинальні рішення щодо керівництва цього відділу, адже робота визнана вкрай незадовільною
Торкнулися і кадрового питання. Колегія вирішила, що начальники Машівського і Новосанжарського РВ міліції не в змозі виконати поставлені задачі, відтак, прийняте рішення про звільнення їх із займаних посад.
На сам кінець наради, Михайло Цимбалюк звернувся до усіх присутніх і закликав до більш ефективної роботи та справедливості.
«Посади вічні, це ми тимчасові, - сказав Михайло Михайлович, - тому треба працювати так, щоб потім, вашим наступникам і тим, хто прийде у майбутньому, і тим, хто живе поруч було не соромно дивитися у вічі. Ви повинні це завжди пам’ятати, адже наш головний обов’язок служити людям і нашому народу.»

Автор: Яна Холодна, ст. інспектор ВЗГ ГУМВС, mia.pl.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
19 жовтня 2009, 11:59 | Кобеляки |
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації