Вхід | Реєстрація

У Кременчуці поблизу багатоповерхівки виявили мертвого чоловіка

У Кременчуці поблизу багатоповерхівки виявили мертвого чоловіка

До Кременчуцького районного управління поліції 16 жовтня близько 20:50 надійшло повідомлення від місцевих мешканців про те, що біля будинку на проспекті Лесі Українки лежить чоловік без ознак життя.

На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група Кременчуцького райуправління поліції. За попередніми даними, загиблим виявився місцевий житель 1979 року народження, який проживав у квартирі цього ж будинку на сьомому поверсі.

Для з’ясування точної причини смерті чоловіка призначено судово-медичну експертизу.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини, наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Надзвичайне
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації