Вхід | Реєстрація

Комендантську годину послабили

Комендантську годину послабили

В України дозволила послаблення комендантської години на територіях, які перебувають у зоні надзвичайної ситуації в енергетиці. Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ 16 січня.

Зокрема, дозволено пересування пішки або транспортним засобом винятково з метою прямування до «пунктів незламності» чи пунктів обігріву. Спецперепустки при цьому не потрібні.

Із собою обов’язково треба мати документ, який посвідчує особу. Військовозобов’язані повинні мати також військово-обліковий документ.

У МВС рекомендують обирати найкоротший маршрут і неухильно виконувати вказівки органів влади, ДСНС і правоохоронців.

«Фактично такий підхід застосовується і під час повітряної тривоги. Зазначені правила не скасовують чинні обмеження, а лише доповнюють їх», — пояснили у відомстві.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації