Вхід | Реєстрація

У Полтаві попрощалися з трьома полеглими Захисниками України

У Полтаві попрощалися з трьома полеглими Захисниками України

9 лютого у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України відбулося прощання з полеглими захисниками України — Олександром Говорищевим, Дмитром Потаскаєвим та Володимиром Прапірним. Воїни, виконуючи обов’язки військової служби та залишаючись вірними військовій присязі, віддали життя за територіальну цілісність і державний суверенітет України.

Як повідомляє Полтавська міська рада, солдат Олександр Вікторович Говорищев народився 2 липня 1987 року, проживав у Полтаві, навчався у ліцеї №13 «Успіх», після чого закінчив Полтавське професійно-технічне училище №4 за спеціальністю кухар. Він служив акумуляторником відділення ремонту та зарядки акумуляторних батарей і помер 28 січня 2026 року в Національному військово-медичному клінічному центрі у Києві.

Солдат Дмитро Андрійович Потаскаєв, за інформацією міської ради, народився 11 січня 1987 року в Полтаві, закінчив загальноосвітню школу №27 і Полтавський військовий інститут зв’язку за спеціальністю «Телекомунікація». Служив стрільцем — помічником гранатометника стрілецького відділення. Загинув 29 січня 2026 року під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

Солдат Володимир Юрійович Прапірний народився 8 травня 1975 року, мешкав у Полтаві, закінчив загальноосвітню школу №33 та Полтавський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Вчитель трудового навчання та креслення». Проходив службу на посаді начальника електростанції ремонтної майстерні і помер 1 лютого 2026 року під час служби у Чернігівській області.

Полтавська громада вшанувала пам’ять Героїв, схиливши голови у скорботі. Вічна світла пам’ять Захисникам України!



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Суспільство
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації