Вхід | Реєстрація

ДТП на трасі «Київ-Харків» у Лубенському районі: постраждали двоє людей

ДТП на трасі «Київ-Харків» у Лубенському районі: постраждали двоє людей

За інформацією Лубенського райвідділу поліції, 14 лютого близько 13:30 на трасі «Київ-Харків» поблизу села Велика Круча сталася дорожньо-транспортна пригода. Поліція встановлює всі обставини події.

Попередньо встановлено, що зіткнулися автомобілі Toyota, під керуванням водія 1967 року народження, та Kia, за кермом якої перебував 58-річний водій. Унаслідок ДТП водій Toyota та пасажирка автомобіля Kia 1973 року народження отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Лубенського медичного закладу.

За фактом аварії слідчі під процесуальним керівництвом Лубенської окружної прокуратури розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, що керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Обставини ДТП наразі з’ясовують правоохоронці.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Лубни | Надзвичайне
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації