Вхід | Реєстрація

У Кременчуці водій Mercedes наїхав на пішохода: чоловіка госпіталізовано

У Кременчуці водій Mercedes наїхав на пішохода: чоловіка госпіталізовано

Дорожньо-транспортна пригода сталася 26 лютого близько 04:10 на вулиці Ярмарковій у Кременчуці. Наразі поліція встановлює всі обставини події.

Як повідомили у Відділі комунікації поліції Полтавщини, за попередньою інформацією слідства, автомобіль Mercedes під керуванням водія 2002 року народження здійснив наїзд на пішохода 1968 року народження, який рухався по проїжджій частині дороги.

Унаслідок ДТП чоловік отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували до медичного закладу.

За даним фактом слідчим підрозділом Кременчуцького районного управління поліції вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.

Причини та обставини дорожньо-транспортної пригоди з’ясовує слідство.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Надзвичайне
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації