Вхід | Реєстрація

Операція «Первоцвіт-2026» стартувала

Операція «Первоцвіт-2026» стартувала

У Полтавській області розпочалася природоохоронна операція «Первоцвіт-2026». Інспектори Державної екологічної інспекції Центрального округу проводять рейди, щоб виявити факти незаконного збирання, перевезення та продажу ранньоквітучих рослин.

Під час перевірок особливу увагу приділяють місцям, де можуть продавати первоцвіти. Багато таких рослин занесені до Червоної книги України та перебувають під державною охороною.

Інспектори також проводять роз’яснювальну роботу з громадянами та продавцями щодо вимог природоохоронного законодавства. Вони нагадують, що збирання, перевезення та продаж первоцвітів без відповідних дозволів є порушенням закону.

За незаконну торгівлю такими рослинами передбачена адміністративна відповідальність. Згідно зі ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення:

  • для громадян штраф становить від 510 до 1700 гривень;
  • для посадових осіб — від 1700 до 5100 гривень.

У обох випадках рослини можуть конфіскувати.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації