Google news
Вхід | Реєстрація

У Кременчуці після обстрілу зафіксували невідому речовину у водосховищі

У Кременчуці після обстрілу зафіксували невідому речовину у водосховищі

У ніч на 14 травня після масованого ракетного удару в Кременчуцькій громаді Полтавський рибоохоронний патруль виявив на поверхні Камʼянського водосховища невідому субстанцію. Її походження наразі встановлюють фахівці.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

На місці працюють усі відповідні служби: Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОВА, СБУ, поліція, екологічна інспекція, районне управління Держпродспоживслужби та інші органи.

Проводяться перевірки та відбір проб для визначення характеру речовини й можливих наслідків для довкілля. Ситуація перебуває під контролем спеціалістів.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Надзвичайне
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль