Незважаючи на те, що більшість запрошених меценатів, депутатів та інших поважних осіб на бал не з’явилася, подію, без сумніву, можна назвати найяскравішою у місті за останній час. До балу готувались, як до власного весілля: розшукували вечірнє вишукане вбрання, прикраси, взуття. Продумували, як з усього цього створити запаморочливий неповторний образ. Дійшло до того, що охочі відвідати світську подію настільки захопили навколишніх, що про кременчуцький бал заговорили всі й усюди. Кожна перукарка ще до балу могла розповісти свою інтерпретацію того, що ж саме відбуватиметься у Міському палаці культури 29 квітня.
Організатори благодійного заходу – Кременчуцький осередок благодійного фонду «Від серця до серця», міський комітет молодіжних організацій та Молодіжний Парламент Кременчука, намагалися влаштувати справжню світську подію. Голова МКМО Світлана Пищита відзначила, що вони прагнули показати кременчужанам, що благодійність – це не лише жертовність. Робити добро можна й у гарному настрої, отримуючи задоволення від усього, що відбувається.
За всіх шістдесятьох депутатів міськради «віддувалися» двоє – Таїсія Кареліна та Андрій Погрібний. Також ініціативу молоді підтримали мер Кременчука Микола Глухов, начальник відділу сім’ї та молоді міськвиконкому Тетяна Одерій, її заступник Ольга Усанова, головний лікар Міського пологового будинку Ярослав Прокопчук та ще кілька відомих осіб. Вони брали участь у благодійному аукціоні, на якому зокрема виставили книгу з особистої бібліотеки мера М. Глухова з автографом власника, футбольний м’яч із автографами всіх гравців ФК «Кремінь», фотосесію від фотографа газети «Кременчуцька Панорама» Олександра Максименка. Найдорожче оцінили лот від Кременчуцької дитячої колонії – малюнок юного художника пішов з молотка за 400 грн. Усього ж під час балу було зібрано понад 4 тис. грн. Нагадаємо, всі кошти будуть передані Міському пологовому будинку на облаштування неонатального відділення для немовлят.
Найсмачніше
Ну, що розповідати про чоловіків? Фрака або смокінга у Кременчуці вдень з вогнем не відшукати. Краватками-метеликами також мало хто себе обтяжив. Інша річ – пані! Кожна відчула себе королевою, одягнувши вишукану бальну сукню. Кожна трималася впевнено – це був справжній бенефіс кременчуцьких дівчат.
Зважили на модні тенденції й у кольорах, і під час вибору тканин для суконь. «КП» також довелося понишпорити містом у пошуку вечірньої сукні. Тож ми знаємо, чого коштувало виглядати на всі 100. Прокату такого вбрання практично не здійснюють, мотивуючи тим, що для пошиву використовують дорогі тонкі тканини, котрі легко псуються. А щоб придбати пристойну сукню, потрібно витратити щонайменше 1000 грн.Обирати кращих – справа складна, невдячна, а головне – зовсім непотрібна. Ми взяли на себе сміливість обрати найоригінальніших.