У Білицькій громаді вшанували пам'ять земляків, які віддали життя за свободу та незалежність України. 23 червня меморіальні Алеї Героїв у селищі Білики та селі Бутенки поповнилися шістьма новими іменами.
До безсмертного строю громади офіційно зарахували:
- Старшого солдата Олександра Панасенка;
- Солдата Євгенія Гмизу;
- Сержанта Віктора Гаченка;
- Солдата Ігоря Коробейника;
- Солдата Ростислава Халяву;
- Старшого солдата Сергія Нещемного.
Присутні вшанували пам'ять захисників хвилиною мовчання та поклали квіти до їхніх портретів. Селищний голова Микола Скрильник висловив глибоку вдячність родинам воїнів за їхній жертовний подвиг. Окремо під час заходів згадали про жителів громади, які наразі мають статус безвісти зниклих, наголосивши, що за їхні долі продовжують молитися.
Під час пам'ятного заходу в селі Бутенки представник Полтавського РТЦК та СП капітан Віталій Білокінь вручив державні нагороди родинам полеглих захисників:
- Мамі старшого солдата Сергія Нещемного вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно);
- Дружині солдата Валерія Жорняка передали почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Комбатантський хрест» (посмертно) та спеціальну відзнаку «Честь та пам'ять» у формі квітки маку.
Вічна пам'ять і шана Героям!











