Вхід | Реєстрація

У річці Псел потонув 50-річний кременчужанин

У річці Псел потонув 50-річний кременчужанин


У Кременчуцькому районі сталася смертельна подія на воді. Під час відпочинку на річці Псел загинув 50-річний чоловік.

За інформацією Кременчуцького районного управління поліції, повідомлення про нещасний випадок у селі Потоки надійшло до правоохоронців 8 серпня близько 17:40.

Медики, які оперативно прибули на місце виклику, боролися за життя чоловіка та проводили реанімаційні заходи, однак врятувати його, на жаль, не вдалося.

Поліцейські з'ясували, що загиблим виявився 50-річний житель Кременчука.

Під час первинного огляду тіла слідів насильницької смерті фахівці не виявили. Для остаточного з'ясування причин загибелі призначено судово-медичну експертизу.

Наразі слідчі підрозділи поліції встановлюють усі обставини та деталі цієї трагічної події.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Надзвичайне
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль