Вхід | Реєстрація

Інновації впровадили лише 12,5% підприємств області

У минулому році інноваційною діяльністю в промисловості займалися 52 підприємства, або 12,5% із обстежених. Впроваджували інновації 45 підприємств, з них 21 (46,7%) впроваджувало інноваційні види продукції, 11 (24,4%) — нові технологічні процеси. Нові технології (технічні досягнення) придбали 11 підприємств, або 21,2% інноваційно активних.
Протягом 2009 року 36 підприємств реалізували інноваційну продукцію, з них 7 (19,4%) реалізовували продукцію, що є новою для ринку, та 32 (88,9%) — продукцію, що є новою для підприємства. Обсяг реалізованої інноваційної продукції за 2009р. становив 2981,2 млн. грн. (8,2% від загального обсягу реалізованої промислової продукції), у тому числі обсяг реалізованої інноваційної продукції, що є новою для ринку — 144,0 млн. грн., що є новою для підприємства — 2837,2 млн. грн.
У результаті інноваційної діяльності було впроваджено 114 найменувань інноваційних видів продукції, 28 нових технологічних процесів, у тому числі 13 — маловідходних, ресурсозберігаючих і придбано 19 нових технологій.

Автор: Людмила ПАЦУЛА, заступник начальника відділу статистики нефінансових послуг Головного управління статистики у Полтавській області

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
11 травня 2010, 09:47 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації