Вхід | Реєстрація

Влада і бізнес обговорили співпрацю

20 травня голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко, його заступник Володимир Онищенко і начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Дмитро Орлов зустрілися з керівниками британської компанії JKX Oil & Gas plc Полом Девісом, Раймондом Асквидом та генеральним директором СП «Полтавська газонафтова компанія» Тимофієм Кауновим..
Під час зустрічі сторони обговорили плани роботи спільного підприємства у поточному році, поділилися думками з приводу подальшої конструктивної співпраці. Важливість цього заходу важко недооцінити, тому що СП є найуспішнішим інвестиційним британським проектом у нафтогазовидобувній галузі в Україні.
Спільне підприємство було створене у 1994 році і вже декілька років поспіль є лідером серед недержавних компаній з видобутку вуглеводнів. За період існування компанії загальний обсяг інвестицій в об’єкти капітального будівництва склав понад 268 млн. доларів. Протягом 2008-2009 років витрати на геологорозвідувальні роботи становили близько 21,6 млн. доларів. 
У поточному році компанія планує продовжувати програму з інтенсифікації та бурінню свердловин та побудувати установку з виробництва скрапленого газу. Очікувальна сума капіталовкладень — до 90 млн. доларів. 
Якщо бізнес цікавить прибутки і розвиток, то владу перш за все — збереження важливих соціальних програм, стабільна ситуація з виплатами заробітних плат та своєчасна сплата податків до бюджетів всіх рівнів. Так, СП «Полтавська газонафтова компанія» активно розвиває соціальну сферу територій, на яких здійснює видобуток вуглеводнів, — в реалізацію благодійних проектів за 15 років вкладено понад 5 млн. доларів. Наразі у компанії працює 585 співробітників, усі вони отримують своєчасну і достойну винагороду за свою працю. Що стосується податків, то їх за роки діяльності підприємства сплачено на суму понад 340 млн. доларів.

Автор: Прес-служба Полтавської облдержадміністрації

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
24 травня 2010, 12:20 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації