Вхід | Реєстрація

Найбільше жінок-«пампушок» на Полтавщині

Найбільше жінок-«пампушок» на Полтавщині
Держкомстат порахував, в яких регіонах України найбільша кількість дуже худих і дуже товстих людей. Виявилося, що за стрункими нареченими потрібно їхати до Києва, Черкаської і Волинської областей.
Там живе найбільша кількість найстрункіших людей, чий індекс маси тіла (ІМТ) менший значення 18,5.
А ось якщо ви любите «пампушок», мчіться в Полтавську, Донецьку, Запорізьку, Херсонську або Миколаївську області. У них - найбільша кількість найбільш угодованих людей, чий ІМТ перевищує значення 30.
В цілому ж по Україні на ожиріння страждає 14,6% населення, або кожен 7-й (у США, за даними Американської медичної асоціації, дуже товстий - кожен 3-й).
Статисти говорять, що такі дані були отримані шляхом опитування дорослого населення (від 18 років): «Ми ходили по будинках і дізнавалися, який у людей зріст і вага. Ми опитали близько 30 тис. людей. Якщо бачимо, що хтось явно бреше, називаючи свою вагу, то такої людини в статистику не включаємо», - розповіла директор департаменту обстежень домогосподарств Держкомстату Інна Осипова.
За словами Осипової, найбільше худих серед молоді у віці 18-19 років: «У цьому віці практично кожен 10-й має ІМТ нижчий 18,5, - говорить Осипова. - А ось крайнє ожиріння у чоловіків і жінок найчастіше зустрічається в 50-59 років».
«Надмірна маса тіла пов'язана з неправильним харчуванням і недостатньою витратою енергії. Люди їдять багато насичених жирів - жирного м'яса, сала, масла, мало овочів, мало рухаються. ІМТ вище 30 - це вже хвороба, ожиріння.
А ось ІМТ нижчий 18,5 - це вважається еталоном краси, така вага досягається за допомогою дієт. У нас кількість таких людей не критична», - пояснює директор українського НДІ живлення Олег Швець.
Ожиріння в Україні знаходиться на середньоєвропейському рівні (13% чоловіків, 18% жінок). У західних областях мало людей, що страждають на ожиріння або надмірну худобу, оскільки там найбільш високий рівень фізичної активності (багато сільського населення), і в ходу сільське здорове харчування. А південний схід дуже урбанізований: міський стиль життя, нездорова їжа, менше рухаються, що й призводить до ожиріння.

Автор: www.lokhvicya.at.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
25 травня 2010, 13:13 | Полтавщина | Спорт і здоров'я
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації