Вхід | Реєстрація

В економіку Полтавщини з початку року вклали 441 млн.дол. іноземних інвестицій

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій в економіці Полтавської області на 1 квітня 2010 р. склав 440,9 млн.дол. США, що на 1% менше обсягу на початок 2010 р. Основні обсяги іноземного капіталу зосереджені у містах Комсомольську (52,4%), Полтаві (12,8%), Кременчуці (11,6%) та у Лохвицькому районі (12,4%).
Менш значними є внески іноземних інвесторів у підприємства м.Миргорода (5,1 млн.дол. США, або 1,1% загального обсягу) та Миргородського району (0,7 млн.дол. США, або 0,2%).
У м.Миргород іноземні інвестиції надійшли з 5 країн світу - Російської Федерації, Вірменії, Молдови, Німеччини, Віргінських Островів (Британських). Більшість обсягів (95,7%) накопичено в підприємствах переробної промисловості міста.
Миргородський район інвестують інвестори з Російської Федерації, перевагу вони надають підприємствам сільського господарства, мисливства, лісового господарства, - повідомила Валентина Скляр, завсектором статистики зовнішньоекономічної діяльності Головного управління статистики у Полтавській області.

Автор: poltavanews.com.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
26 травня 2010, 14:28 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації