Вхід | Реєстрація

Зайнятість населення

На обліку в районному центрі зайнятості на початок жовтня поточного року перебуває 1066 незайнятих громадян, що на 14,0 відсотки менше ніж на початок вересня. Серед зазначеної категорії громадян 98,3 відсотки мали офіційний статус безробітних. За повідомленням підприємств, установ та організацій району кількість вільних робочих місць та вакантних посад на 1 жовтня звітного року становила 31 одиницю, з яких 15 одиниць — робітники, 12 — посади службовців, решта 4 — особи, що не мають професій, або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки. Навантаження незайнятого населення, яке звернулося за сприянням у працевлаштуванні до районного центру зайнятості на одну вакансію становить 34 особи. За сприяння районного центру зайнятості у вересні поточного року працевлаштовано 215 осіб проти 54 у серпні. З метою отримання нової професії, або спеціальності, у вересні звітного року службою зайнятості було направлено на навчання 18 осіб проти 5 у серпні. З фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття впродовж січня-вересня звітного року було витрачено 6501,8 тис. гривень. Середній розмір допомоги на одного безробітного, який отримав її у вересні становив 585,09 грн., що на 7,3 відсотки більше ніж у попередньому місяці.

Автор: Начальник відділу статистики у Кобеляцькому районі Надія Виноградна

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
30 жовтня 2009, 10:28 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації