У Полтаві на оздоровлення дітей виділили майже 2 мільйони
У своїй доповіді заступник міського голови Олександр Русін зазначив: з місцевого бюджету на це виділено 1 мільйон 954 тисячі гривень, що на півмільйона більше ніж торік. Якщо у 2009 році на оплату харчування у пришкільних таборах спрямували 746 тисяч, то нині ця сума збільшена до 784 тисяч гривень.
У 41 таборі з денним перебуванням при закладах освіти відпочине 2800 дітей. Кожного забезпечать триразовим гарячим харчуванням — по 14 гривень у день для однієї дитини. Початок табірної зміни — 1 червня. До цього тут виконують косметичні ремонтні роботи. Виховні, пізнавальні та оздоровчі заходи проводитимуть 208 педагогів.
До списків дітей-вихованців пришкільних таборів першочергово включаються діти пільгових категорій: сироти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених родин, діти військовослужбовців та працівників міліції, шахтарів та журналістів, що загинули під час виконання службових обов’язків, діти, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, діти із сімей, які опинилися у складних соціальних умовах на підставі рішення педагогічної ради закладу. Ці категорії будуть оздоровлені повністю за рахунок бюджетних коштів. Талановиті та обдаровані учні, інші діти за бажанням батьків будуть оздоровлені в таборах за рахунок батьків.
Майже завершені ремонтні роботи у заміських таборах «Супутник» та «Олімпійські надії». У першому по лінії міськвиконкому оздоровлять близько 820 юних полтавців (70 сиріт та позбавлених батьківського піклування). З міського бюджету на оздоровчу кампанію у «Супутнику» виділено 124 тисячі гривень, на придбання пільгових путівок та організоване перевезення дітей — майже 549 тисяч.
В «Олімпійських надіях» оздоровчі послуги отримають 360 дітей. З міського бюджету на це спрямовано майже 209 тисяч, на придбання путівок для пільговиків і перевезення — 180 тисяч.
Нараховується також майже 300 дітей-пільговиків, які направляються у заміські табори за путівками відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. Щодо підприємств та організацій, то вони своїми силами оздоровлять майже 2 тисячі дітей. Минулого року цей показник склав 1 тисячу 933 осіб.
У дитячих поліклініках організують амбулаторне лікування понад 2,5 тисячі дітей з хронічною патологією. У стаціонарі дитячої міської клінічної лікарні пролікують 174 дітей (виділені кошти — 72,8 тисячі гривень).У відділенні реабілітації планують провести відновне лікування, тепло- і водолікування, масаж 1400 дітей.
Секретар міської ради Олександр Козуб та голова профільної депутатської комісії Ганна Білоус наголосили на персональній відповідальності керівників оздоровчих закладів за життя і здоров’я дітей. Постійний контроль за якістю харчування, надання медичної допомоги, належні побутові умови — все це має сприяти незабутньому відпочинку юних полтавців.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном