Вхід | Реєстрація

Легка промисловість: виробництво збільшується, зарплата гальмує

Легка промисловість Полтавщини збільшила виробництво продукції з початку року на 9,3%.
На підприємствах легкої промисловості Полтавщини у січні-квітні 2010 року працювало 2878 осіб, середньомісячна заробітна плата штатного працівника становила 1021 грн., що на 58,2% менше, ніж в цілому по промисловості області.
За підсумками 4 місяців 2010 року у легкій промисловості виробництво продукції зросло на 9,3%, у т. ч. у текстильному виробництві — на 8,6%, виробництві одягу, хутра та виробів з хутра — на 5,0%. Випущено 33,6 тис. шт. одягу верхнього трикотажного, 14,6 тис. шт. білизни постільної, 51,9 тис. шт. жіночих та дівчачих блузок, тунік, батників, сорочок, 42,2 тис. шт. спідниць та спідниць-брюк, 39,2 тис. шт. суконь та сарафанів, 13,2 тис. шт. брюк та бриджів.
За січень-квітень 2010 року підприємствами легкої промисловості реалізовано продукції на 51197,4 тис. грн., що становить 0,3% у загальному обсязі реалізованої промислової продукції (по великих, середніх та вагомих за обсягами малих підприємствах).
У підприємства легкої промисловості станом на 1 квітня 2010 року іноземними інвесторами вкладено 0,6 млн. дол. США, що склало 0,2% від загального обсягу іноземних інвестицій у промисловість.

Катерина ЯНЕНКО, заступник начальника відділу статистики промисловості ГУ статистики у Полтавській області
Тетяна ОХРІМЕНКО, начальник відділу статистики праціВалентина СКЛЯР, завідувач сектору статистики зовнішньоекономічної діяльності

Автор: www.poltava.pl.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
15 червня 2010, 11:09 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації