ВІДЕО - Мама, тато, я (відео)

ВІДЕО - Мама, тато, я
Змагання під девізом: «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проводяться в Кобеляцькому районі другий рік поспіль. У минулому році їх переможцем стала родина Гузченків з Кобеляк, яка потім поїхала захищати честь Полтавщини на Всеукраїнські змагання спортивних сімей. І зайняла там п’яте місце. Ще перед початком цьогорічних районних змагань стало зрозуміло, що під час них зафіксовано новий рекорд. Це – вік учасників. Наймолодшим спортсменам Сергійку Соломко з Іванівни та Владику Коку даку з Сухинівки виповнилось лише по 6 років. А найстаршому – Юрію Комлеву з Біликів вже «стукнуло» 54. Хоча, дивлячись на стрункого, мускулястого «дідуся Юру» бул надзвичайно важко повірити в його вік. Він приїхав на змагання разом із дружиною Світланою. А третім учасником їх сімейної команди став онук, одинадцятирічний Ігор Титаренко.
18 березня 2009, 16:10 | Кобеляки | Відео-новини
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації