![](/images/news/2023/07/new-62595-mini.jpg)
Ця редакційна буде такою собі спробою зробити прогноз щодо цін на певні види сільськогосподарської продукції. Самому цікаво, чи він справдиться. Поки що — справджується на сто відсотків. Хоча потрібно ще...
Ця редакційна буде такою собі спробою зробити прогноз щодо цін на певні види сільськогосподарської продукції. Самому цікаво, чи він справдиться. Поки що — справджується на сто відсотків. Хоча потрібно ще...
Днями мав дискусію із давнім товаришем. Він чи то жартома, чи серйозно дорікнув: — Навіщо ти живеш у своєму шаленому ритмі? Навіщо тобі вирощувати ту ягоду? (від автора: суницю і лохину)....
Вір не вір, а з того часу, коли Сергій Попович продав свою машину ВАЗ-2108 і виручені від продажу гроші вклав у відкриття газети, минуло майже 20 років. Так-так, двадцять...
Не так давно на редакційному сайті було розміщене відео про труп корови, виявлений у річці Кобелячок. Тоді автор цієї статті висловив припущення, що та нещасна тварина, котра протягом цілого місяця...
Уже не один, не два і не три читачі «ЕХО» звернулися до редакції із проханням висвітлити тему, пов’язану із масовими гулянками, які активізувалися в нашому містечку. Люди запитують...
У цьому номері газети мала вийти в друк стаття. Але не вийшла. Буквально за три години до того моменту, коли номер мав бути зверстаний і відправлений на друк, передзвонив...
У страшний, але водночас надзвичайно цікавий проміжок часу нам випало жити. На наших очах у муках, у страху, в боях, у смертях закінчується епоха. Епоха імперій. Завершується вона руйнуванням останньої...
Днями мав розмову із кобеляцьким підприємцем. Чоловік із розряду успішних. Усе в нього є. І кошти для хорошого життя, і певний статус у суспільстві. Але чоловік в розмові висловив невдоволення. Він...
У тому, що в Україні буде свій унікальний, єдиний, неповторний день Перемоги, сумнівів немає. Але є сумніви в тому, що він не стане сліпою калькою отого «побєдобєсія», котре нині переживає...
Днями випадково в місті зустрів товариша. Давненько не бачилися, тому говорили про все. Оскільки чоловік є фермером, вирощує на своїх полях жито-пшеницю та всяку пашницю, то, звичайно ж, згадали і...
Минулого тижня, коли вголос у редакції озвучив тему цієї статті, наш адмін зауважив: — Миколайович, ти вже запізнився. Стаття ж вийде після «гробиків». Думаю, читачі знають, що словом «гробики» в народі називають...
Одразу хочу перепросити читачів за можливо занадто велику увагу до проблеми поводження із твердими побутовими відходами, у народі — сміттям. У цій редакційній спробую поставити своєрідну крапочку над «і» щодо...
У рідного для мене містечка Кобеляки є так звані міста-побратими. У свій час це був такий собі тренд. Кожне поважаюче себе місто, а то й село, «браталося» зі схожими за...
Ідея цієї редакційної статті прийшла в голову під час чергової ранкової пробіжки. Уже з десяток років автор статті намагається більш-менш регулярно займатися фізкультурою, зокрема – бігати вранці або, якщо обставини не...
Днями згадав, що вже більше року не спілкувався із жодним російськопідданим. А згадавши, задумався над основною різницею, на мій суб’єктивний погляд, між нами і ними. Як на мене, то є дві...
20 березня кобелячанка Марина Сідаш передала 4 прилади нічного бачення було нашому земляку Тарасу Холодному, який служить в 15 полку НГУ. Він з побратимами займається евакуацією поранених, тому прилади нічного бачення...
Минуло вже трішки більше року з дня початку війни. І ось ми вже можемо констатувати те, про що досвідчені професійні психологи попереджали від самого початку. А попереджали вони про...
Днями дискутував із старим добрим знайомим. Він, людина освічена та інтелектуально розвинута, озвучив думки, які поволі стають в Україні таким собі трендом. Мовляв, ось закінчиться війна, прийдуть із фронту солдати...
Зачекайте, йде завантаження...