
Про це написав мер Полтави, Олександр Мамай у своєму telegram-каналі. «Шановні полтавці! Увага! За моєю інформацією, під час цієї повітряної тривоги над Новосанжарщиною збита ракета. Не нехтуймо заходами безпеки. Дякую нашим захисникам, які оберігають...






















