Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Повідомлення | Кременчук (Додано:29 серпня 2014)

Новая просиликоненная палатка Sawaj Ultra 2 уже в продаже в экипировочном центре «Траверс»

Номер оголошення: 54664

Новая просиликоненная палатка Sawaj Ultra 2 уже в продаже в экипировочном центре «Траверс»! Эта палатка весит всего 1,6 кг!

Палатка Sawaj Ultra 2 изготовлена из самых современных материалов, благодаря чему она отличается малым весом, высокой прочностью и устойчивостью. Внешний тент у этой палатки просиликонен снаружи и изнутри.

Палатка Sawaj Ultra 2 имеет ультрафиолетовую защиту. Она не промокает, не протекает и не продувается. В ней вы будете чувствовать себя комфортно и безопасно. Палатка Sawaj Ultra 2 подходит для всех видов туризма.

Покупайте палатку Sawaj Ultra 2 в нашем интернет-магазине по адресу http://traverse.com.ua или просто позвонив нашим менеджерам. Внимание, при заказе вы сможете получить дополнительную скидку!

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики
Додати у обране

Поскаржитися

Інші оголошення рубрики «Повідомлення»

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації