Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Бізнес | Пирятин (Додано:31 травня 2016)

Листогиб для изготовления металлических изделий (Польша)

11 грн.

Номер оголошення: 61584

Листогибочные станки Mazanek (Stalex) являются эталонным гибочным оборудованием для выполнения сложнейших процессов, связанных с резкой и гибкой металла. Обладая высокой точностью, ручной листогиб Stalex ZGR 2500 всегда готов производить гибку металла толщиною до 1 мм., и предельной длиною 2520 мм. Если у Вас нет опыта эксплуатации и работы на специализированном гибочном станке, сотрудники нашей компании всегда предоставят нужную техническую консультацию по данной оснастке. У нас Вы сможете купить листогибы, зиговки, гильотины, вальцы и другие гибочные инструменты с нужными рабочими характеристиками, от европейских производителей. Подробное уведомление об товаре на сайте http://kverb.uaprom.net/p27295775-gibochnyj-stanok-zgr.html

https://www.youtube.com/watch?v=wp4MkxtQYRM

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики

Інші оголошення рубрики «Бізнес»

Автомийка
Бізнес Кобеляки
Додано: 27 березня
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації