Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Бізнес | Полтава (Додано:1 вересня 2017)

Станок ленточная пила Pilous ARG 200 plus

Номер оголошення: 64027

Ленточнопильный станок Pilous ARG 200 plus – это улучшений вариант станка для резки металла ARG 200. Данный станок обладает пыльной рамой с возможностью поворота пыльной рамы в обе стороны в обе стороны от – 60 до + 60 градусов. Отрезной станок ARG 200 plus отлично выполнит порезку металлических заготовок диаметром до 200 мм оставляя чистую поверхность без заусеницы. Ленточнопильный агрегат найдет свое применения на предприятиях металлообработки, машиностроения, различных металлобазах и других цехах, где необходима качественная резка металла. Дополнительно возможна комплектация ленточнопильного станка разнообразными опциями, которые облегчат и повысят продуктивность работы агрегата. Звоните для технической консультации.

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики

Інші оголошення рубрики «Бізнес»

Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації