Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Бізнес | Миргород (Додано:16 листопада 2018)

Реклама в інтернеті

5 грн.

Номер оголошення: 66141

Не секрет, що інтернет став одним з найбільш дієвих засобів реклами товарів і послуг. Ми пропонуємо організувати рекламу Вашої продукції при допомозі не дорогого і досить ефективного методу - розміщення оголошень про Ваші товари і послуги на дошках оголошень в інтернеті.

Не дивлячись на свою простоту - цей спосіб реклами дозволяє виявити саме тих споживачів, які мають потребу саме у Ваших товарах і послугах. Ви не нав’язуєте себе, а Вас активно шукають.

Ми розмістимо, «в ручну», Вашу рекламу на найпопулярніших дошках оголошень (в нашій базі їх понад 1000) в обраному Вами регіоні або всюди. Розробимо ’чіпляючі’ назва оголошення, що працючий текст.

Надаємо консультативну допомогу з організації реклами засобами інтернету. Дешево створюємо сайти, блоги. При необхідності супроводжуємо їх. Організуємо просування Вашого продукту в соц.мережахх. А тако ж пропонуємо інші інтернет-хитрощі.

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики

Інші оголошення рубрики «Бізнес»

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації