Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Техніка | Полтава (Додано:31 грудня 2019)

Пристрій ’МІНІ Energy’

1 260 грн.

Номер оголошення: 67675

Пристрій ’МІНІ Energy’ - універсальний пристрій, який підтримує високий рівень енергії всіх систем організму. Заряджає вас, надихаючи на розвиток, пробуджуючи бажання до активної і творчої життя.

Сучасна людина постійно відчуває сильну психічну і фізичну активність, перебуваючи в стані стресу. Стрес в малих дозах змушує думати, шукати рішення проблем, організм набуває нові корисні якості. Але надмірний тиск стрес-фактів (емоційне напруження, гео і біопатогенних фактори) знижує ефективність, організм слабшає, втрачає сили і здатності до активної і плідної діяльності, що призводить до різних захворювань, прискореного старіння і робить життя безрадісним. ’Energy’ - спосіб послабити вплив стресів, запобігти їх наслідки і дати потужний енергетичний заряд організму.

Програма даного апарату побудована за принципом підтримки організму людини за допомогою спеціально підібраних унікальних і ефективних частотних формул - біорегуляторів, імуномодуляторів та адаптогенів. ’Energy’ працює з усім організмом в цілому і його провідними системами, підбираючи ключі до запуску основних меха

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики

Інші оголошення рубрики «Техніка»

1 950 грн.
1 850 грн.
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації