Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Будівництво | Миргород (Додано:12 січня 2021)

Ленточнопильный агрегат Пилоус ARG 520 DC S.A.F

Номер оголошення: 68935

Ленточная пила ARG 520 DC S.A.F от чешского производителя Пилоус – это мощный промышленный агрегат для резки металлических заготовок диаметром до 520 мм под углом 90 градусов. Особенностью данного ленточнопильного агрегата является двухколонное исполнение благодаря котором удается добиться значительной точности распила, но ограничивает возможность распила заготовки под углами. Максимально возможный диаметр реза заготовки составляет до 520 мм, что делает станок незаменим на крупном металлообрабатывающем или машиностроительном предприятии. Дополнительно возможна дооснастка ленточнопильного станка разнообразными аксессуарами, которые позволят значительно повысить производительность работы ленточнопильного агрегата. Звоните для детальной информации и уточнения сроков поставки металлорежущего оборудования.

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики

Інші оголошення рубрики «Будівництво»

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації