Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Сільське господарство | Лубни (Додано:13 березня)

Оранка (вспашка) мінітрактором 24 к. с., культивація, посадка картоплі.

Номер оголошення: 69077

Оранка (вспашка) мінітрактором 24 кінські сили з плугом ПЛН 2-25, культивація з райборонками, посадка картоплі. Може де великий трактор не може заїхати чи розвернутися по ширині чи по висоті (в мене без кабіни, можу і попід гіллям дерев проїхати) та кому не потрібна дуже велика глибина. Глибина оранки достатня під більшість культур, десь близько 20 см. По місту Лубни чи по прилеглим селам. Телефонуйте, домовимося. Бажано трохи заздалегідь щоб міг спланувати, бо можу до себе в село поїхати. Візьму за роботу недорого по причині того, що ще мало досвіду маю в цій роботі – орав лише собі по 22 сотки два сезони, один раз культивацію проводив і один раз садив саджалкою картоплю.

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики

Інші оголошення рубрики «Сільське господарство»

Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації