Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Техніка | Полтава (Додано:27 травня)

DATAKOM DKG-116 MPU Контролер ручного і дистанційного керування генератором

2 009 грн.

Номер оголошення: 69305

DKG-116 - це недорога комплексна установка, призначена для запуску і зупинки генераторної установки як вручну, так і дистанційно.

Пристрій підходить як для бензинових, так і для дизельних генераторів. Стандартний блок керування бензиновими двигунами. Управління дизельним двигуном здійснюється за допомогою дротяної перемички.

Пристрій доступний тільки у версії 12V.

Ручне управління здійснюється за допомогою кнопок RUN і STOP на передній панелі. Дистанційне керування здійснюється через вхідний сигнал REMOTE START.

Коли двигун працює, пристрій відстежує стан несправності і автоматично відключає двигун при виникненні тривоги. Аварійні сигнали ідентифікуються групою світлодіодів, що відображають лише перший з них.

Цей пристрій підтримує роздільну набір параметрів програми з цифровою регулюванням. Всі параметри змінюються за допомогою кнопок на передній панелі.

ФУНКЦІЇ:

• Ручне і дистанційне керування

• Захист генератора

• Вбудована сигналіз

Телефон: Показати...

E-mail: [email protected]

Написати власнику оголошення

Ваш email:

Ваше ім’я:

Текст:

Захист: ← Введіть сюди код з картинки

Інші оголошення рубрики «Техніка»

1 850 грн.
1 950 грн.
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації