Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Техніка | Гребінка (Додано:1 липня 2021)

DATAKOM DSD-060 Детектор землетрусів з датчиком сейсмічої активності

5 581 грн.

Номер оголошення: 69422

DATAKOM DSD-060 - це високотехнологічний пристрій для виявлення сейсмічної активності. У разі землетрусу він перекриває контакти реле для відключення відповідальних пристроїв, таких як генератори, ліфти, вентилі та промислове обладнання. Завдяки цьому мінімізуються можливі пошкодження. Які можуть трапитися після землетрусу.

DSD-060 дуже ефективний пристрій для застосування в цілях автоматичного аварійного відключення. Принцип дії приладу заснований на використанні високонадійних двовісних кремнієвих мініатюрних датчиках прискорення. Це легкий, маленький прилад, що не потребує обслуговування і здатний проводити самотестування.

Пристрій має два незалежних вихідних реле. Сейсмічні властивості приладу відповідають стандартам ANSI Z.21-70 (1981), ASCE 25-97. Допоміжне вихідне реле більш чутливе і призначене для цілей попередження.

Пристрій має настроюваний користувачем чутливий потенціометр. Настроюваний діапазон - між нижньою і вищою межами, що допускаються стандартами.

ФУНКЦІЇ:

Відповіда

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики

Інші оголошення рубрики «Техніка»

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації